
SRAM Force AXS Left Crank Arm Power Meter Spindle Assembly - 160mm 12/13-Speed DUB PM Spindle Carbon E1
Quantity:
Pickup available at Stage 21 Bikes
Usually ready in 24 hours
SRAM Force AXS Left Crank Arm Power Meter Spindle Assembly - 160mm 12/13-Speed DUB PM Spindle Carbon E1
Stage 21 Bikes
Pickup available, usually ready in 24 hours
23582 Moulton Parkway
#111
Laguna Woods CA 92637
United States
Choose options
Quantity:
- TECH SPECS
| Chainline | 45mm |
| Connectivity | ANT+ BT LE |
| Crank Spindle Diameter | 28.99mm |
| Crank Arm Length | 160mm |
| Interface | DUB |
| Crankset Material | Carbon |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12/13 |
| Drivetrain Spacing | Road |


